Downloads
| Installatiehandleiding (246.pdf) | Downloaden |
Een glijbaan met een goot en een helling met sporten. Onder het platform is een leuke speelhoek met een bankje, dat kan worden voorzien van keuken- of dashboardelementen. Aan de buitenkant zit een klokpaneel waarmee je leert klokkijken. De zijpanelen van het speelcentrum kunnen worden vervangen door verschillende activiteitenwanden of thematische bedrukte panelen (dieren, vogels, vissen, bomen, bessen, enz.). Het ontwerp van de panelen wordt bij bestelling met de klant afgestemd.
| Artikelnummer | LM207 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 0.97 m |
| Breedte | 4.51 m |
| Hoogte | 2.51 m |
| Productoppervlak | 4.37 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 4.03 x 8.01 m |
| Valhoogte | 1.55 m |
| Leeftijdscategorie | 4+ |
| Aantal gebruikers | 3-6 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 9.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,9x1,0x1,0m |
| Installatiehandleiding (246.pdf) | Downloaden |