Downloads
| Installatiehandleiding (4.pdf) | Downloaden |
Een peuterglijbaan met een dak en trap met leuningen. De zijpanelen van de glijbaan kunnen worden verwisseld voor verschillende activiteitenwanden of thematische bedrukte panelen (dieren, vogels, vissen, bomen, bessen, enz.). Het ontwerp van de panelen wordt bij bestelling met de klant afgestemd.
| Artikelnummer | LM002 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 0.95 m |
| Breedte | 3.44 m |
| Hoogte | 2.65 m |
| Productoppervlak | 3.27 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 3.95 x 6.44 m |
| Valhoogte | 1.00 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 3-6 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 9.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,2x1,0x1,4m |
| Installatiehandleiding (4.pdf) | Downloaden |